ورود به حساب کاربری

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
ورود با

ثبت نام در ادزکمپ ورود به حساب
فراموشی رمز عبور

قوانین

تعاریف

آگهی دهنده: هر شخصی اعم از افراد خصوصی و اشخاص حقوقی که دارای کمپین تبلیغاتی در سایت AdsCamp.ir است.

ناشر یا ناشران:هر شخصی اعم از افراد خصوصی و اشخاص حقوقی که کدهای نمایش آگهی را در پایگاه اینترنتی خود قرار می دهد.

کاربر یا کاربران: هر شخصی اعم از افراد خصوصی و اشخاص حقوقی که از خدمات ادزکمپ استفاده می کند.

حساب کاربری: مجموعه اطلاعات مالی، شخصی و فنی توسط ناشر یا آگهی دهنده مدیریت می شود.

شرایط عمومی

 1. این توافقنامه بعد از ثبت نام کاربر در ادزکمپ اجرا می شود و آگهی دهنده و ناشر هر دو موافق می کنند که تمامی قوانین مندرج در این صفحه بطور کامل مطالعه کرده و پذیرفته اند.
 2. ادزکمپ از قوانین مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.
 3. اطلاعات کاربران شامل مشخصات فردی و مالی درج شده در حساب ها محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم مراجع قضایی در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
 4. قوانین در نظر گرفته شده برای کاربران با توجه به شرایط زمانی و نحوه عملکرد و سیاست های کلی ممکن است در هر زمان تغییراتی داشته باشد که در این صفحه قابل رؤیت خواهد بود.

ناشران وب

 1. ناشران می توانند حداکثر از ۸ کد نمایش آگهی در صفحات سایت خود استفاده کنند و استفاده بیشتر از کد نمایش آگهی ها تخلف محسوب شده و سایت کاربر موقتا تا رفع مشکل غیر فعال می گردد
 2. ادزکمپ درصورت مشاهده هرگونه تخلف ناشران، حساب کاربری فرد خاطی را موقتا مسدود و از واریز وجه به حساب وی جلوگیری می کند و تا زمانیکه که دلیل موجهی از سوی فرد خاطی ارائه نشود حساب کاربری غیر فعال خواهد بود.
 3. موارد تخلف ناشران
  • هرگونه تشویق و ترغیب کاربران به کلیک بر روی بنرها
  • درج تبلیغات در سایت ها و وبلاگ هایی که دامنه آنها در حساب کاربری کاربران تایید نشده
  • هرگونه دخل و تصرف در اندازه و کدهای نمایش آگهی ها
  • درج تبلیغات در سایت ها و وبلاگ هایی که خدمات چت روم ارایه می دهند
  • نمایش تبلیغات بصورت شناور بر روی صفحات
  • نمایش تبلیغات در فریم های مخفی ، صفحات خالی و بدون محتوا
  • کلیک غیرواقعی توسط نرم افزار های تغییر آی پی
  • کلیک های غیرواقعی و تکراری توسط مدیر وب سایت
 4. ناشران موظف هستند مطالب خود را براساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران تدوین و منتشر کنند و درج محتوای غیر متعارف نظیر هرگونه آموزش هک و کرک، توهین به شخصیت ها، سازمان ها و نهاد های رسمی دولتی و غیر دولتی و … موجب غیر فعال شدن حساب کاربری مورد نظر خواهد شد.
 5. جهت حفظ و ارتقا سطح کیفی شبکه نمایش آگهی، وب سایت های اعتبار سنجی بررسی شده و در صورت عدم کسب رتبه لازم نسبت به معیار های استاندارد، در قدم اول تذکر ارسال می شود و طی 3 روز کاری قطع همکاری صورت می گیرد.
 6. ناشران هنگامی که ثبت درخواست برداشت درآمد ارسال میکنند توجه داشته باشند که تبلیغات ادزکمپ میبایست در وب سایت آنان وجود داشته باشد تا درخواست آنان مورد تایید قرار گیرد

 

آگهی دهنده گان

 1. پذیرش کلیه تبلیغات بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و ادزکمپ هیچ گونه مسئولیتی در قبال شعارها، مطالب و تصاویر مورد استفاده در آگهی های نمایش داده شده ندارد و این مورد مستقیما برعهده آگهی دهنده خواهد بود.
 2. هزینه واریز شده جهت درج تبلیغات پس از کسر از موجودی کاربر به هیچ عنوان قابل برگشت نیست.
 3. ادزکمپ برای رد و قبول آگهی مختار است و می تواند براساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و سیاست پذیرش آگهی تصمیم گیری نماید.
 4. ادزکمپ مختار است در صورت دریافت هرگونه اخطار از مراجع قضایی، انتظامی و نهاد های ذیربط در فضای مجازی نسبت به نمایش آگهی های خاص، موقتا آگهی مربوطه را غیر فعال و یا لغو نماید و مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
 5. آگهی دهنده محدودیتی در زمان نمایش آگهی خود ندارد و هر زمان بنا به صلاحدید خود می تواند بودجه آگهی خود را تعیین و یا آگهی را موقتا غیر فعال نمایید.